ACT STRONG

Відповіді на запитання

Це новий велотренажер, який повністю змінить Ваше уявлення про спорт і тренуваннях. InfraslimX – це велотренажер з інфрачервоною кабіною і вакуумним масажем. У закритій кабіні одночасно відбувається вплив теплових хвиль інфрачервоних обігрівачів, вакуумного масажу, аромотерапії, світлотерапії колагеном, озонової терапії та кисневої терапії. З’єднання цих технологій робить тренування і схуднення більш легкими, приємними та ефективними ніж раніше відомі методи, а також сприяє тонізації та детоксикації, що значно поліпшить Ваше самопочуття і фізичний стан.
Об’єднання технологій створює синергію. У вакуумному просторі тканини розрихлюються (розслабляються), капіляри та кровоносні судини розширюються, даючи клітинам набагато більше кисню і поживних речовин, за рахунок цього Ваша продуктивність буде набагато вище. У міру збільшення навантаження організму потрібно більше кисню. Вбудований генератор кисню забезпечить Вам цей надлишок, в результаті чого клітини стануть більш завантаженими, і Ви зможемо спалювати набагато більше калорій, ніж іншими видами спорту.
Зовсім ні, через те, що в процесі тренування в закритій кабіні знаходиться тільки Ваша нижня частина тіла (від живота до ніг). Хоча Ви і пітнієте під час тренування, це не викликає ніякого дискомфорту. Шляхом потовиділення виводяться побічні продукти клітинного метаболізму. Процеси детоксикації підтримуються інфрачервоними променями, а їзда на велосипеді прискорює лімфатичну циркуляцію, яка швидко доставляє токсини до видільним органам.
Для всіх кому важливо своє здоров’я, своє тіло, своє фізичне і ментальне становище! За допомогою тренувань на INFRASLIMX Ви швидше і приємніше досягнете результатів в схудненні, тонізації, лікуванні целюліту і підвищенні своєї фізичної підготовки. Всім тим, хто веде малорухливий спосіб життя і ще не знайшов свій спорт, хто має зайву вагу, хто любить поїсти, але не хоче страждати ожирінням і для всіх, хто визнає той факт, що здорове людське тіло засноване на русі.
Люди, які досягли усвідомлення того, що в здоровому тілі здоровий дух постійно шукають для себе можливості, щоб підтримати та поліпшити свій фізичний стан. Тренування на INFRASLIMX не піддається погодним умовам, не пов’язане з часом дня, виключає людський фактор. Ви Ви тренуєтесЬ і розслабляєтесЬ в повністю приватній обстанові. Ви можете прослуховувати свою музику в YouTube, дивитися улюблені серіали в Netflix під час тренування або, якщо ви хочете отримати новий досвід, можете покататися на велосипеді в будь-якій точці світу, в якій ви раніше не були, за допомогою віртуального проєктування веломаршруту.

Напишіть нам і ми Вам передзвонимо!

Напишите нам и Мы Вам перезвоним!