ВАШЕ ЗДОРОВ'Я І ВАШ КОМФОРТ

НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

Усіх свідомих жителів великих міст об’єднують два аспекти – догляд за ЗДОРОВ’ЯМ та ефективне використання ЧАСУ. Поєднання цих факторів і забезпечення максимального комфорту стало основним завданням для нашої команди. Результат — спортивний клуб ACT STRONG з інноваційними тренажерами InfraslimX.

InfraslimX – це велотренажер з інфрачервоною кабіною і вакуумним масажем. У закритій кабіні одночасно відбувається вплив теплових хвиль інфрачервоних обігрівачів, вакуумного масажу, аромотерапії, світлотерапії колагеном, озонової терапії та кисневої терапії. Поєднання цих технологій робить тренування і схуднення більш легким, приємним і ефективним, ніж раніше відомі методи, а також сприяє детоксикації, що значно поліпшить Ваше самопочуття і фізичний стан.

Під час тренування у Вашому тілі відбуваються такі процеси: у вакуумному просторі тканини розрихлюються (розслабляються), капіляри і кровоносні судини розширюються, даючи клітинам набагато більше кисню і поживних речовин, за рахунок цього Ваша продуктивність буде набагато вище. У міру збільшення навантаження організму потрібно більше кисню. Вбудований генератор кисню забезпечить Вам цей надлишок, в результаті цього Ви зможете спалювати набагато більше калорій ніж іншими видами спорта.
Людське тіло відкладає шкідливі кислоти та токсини в жировій тканині для власного захисту і балансу. Токсини виводяться з організму різними шляхами, один з найефективніших — потовиділення.
Тренуючись на InfraslimX Ви проводите активну кардіотренування під впливом теплових хвиль інфрачервоних обігрівачів, поєднуючи активне і пасивне потовиділення. Глибоко проникаючі інфрачервоні промені розширюють кровоносні судини та стимулюють кровообіг. Завдяки цьому під час тренувань прискорюється виділення кінцевих продуктів клітинного метаболізму, швидше виводяться токсини та негайно починається розпад жирів.
При використанні інфрачервоного випромінювання підвищується потреба в кисні, що викликано підвищеним клітинним метаболізмом. Навколишнє середовище не може повністю задовольнити цю потребу, тому тренажер оснащений кисневою терапією. Киснева терапія (вдихання 70% чистого кисню) прискорює всі корисні фізіологічні процеси та значно полегшує тренування. За допомогою поєднання цих технологій, InfraslimX виключає можливість прояву таких симптомів недоліку кисню як зневоднення, запаморочення, крепатура і судоми.
Вакуумний масаж також стимулює виведення зайвих речовин з клітинного простору, стимулюючи сполучні тканини, і помітно знижує прояв целюліту, підвищуючи еластичність волокон сполучної тканини. Колагенова терапія також поліпшує еластичність шкірної тканини, ініціюючи вироблення колагену. Комбінація інфрачервоного і червоного світла (колагенової терапії) пом’якшує ефект фізичного навантаження на суглоби та гарантує їх розігрів.
Існує два основних способи викликати потовиділення — фізичними вправами (активне потовиділення) і підвищенням температури (пасивне потовиділення). Обидва методи прискорюють клітинний метаболізм і сприяють схудненню і тонізації.

Напишіть нам і ми Вам передзвонимо!

Напишите нам и Мы Вам перезвоним!